Arama
Yeni Ekle
  • Kaydettiğiniz bir şey yok.

Kaydettiklerin : 0 firma

Giriş/Kayıt

Yardım Merkezi

Nasıl Çalışıyoruz

Bağlan & Keşfet

Bilecik Rehber, Bilecik ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmalara ait bilgilerin yer aldığı bir internet sitesidir. Firmalar üyelik oluşturup kendi bilgilerini ücretsiz bir şekilde rehbere ekleyebilir. Müşteri veya diğer adıyla kullanıcılar ise, yine üyelik oluşturup firma yöneticileri ile iletişime geçerek, görüşlerini paylaşabilir.

01

Firmanızı Ekleyin

Bilecik ve ilçelerinde faaliyet gösteren işletmeler, Bilecik Rehber'e Firma Yazarı olarak kayıt olup, üye girişi yaptıktan sonra, yönetim paneli üzerinden işletmesine ait bilgileri düzenleyip gönderebilir. Bilecik Rehber editörleri tarafından incelenen firma bilgileri doğrulanmasının ardından yayına alınır.

02

İletişime Geçin

Firma yöneticilerinin yanı sıra kullanıcılar ise, işletmelerden almış oldukları hizmet ile ilgili öneri, istek ve değerlendirmelerde bulunabilir.

Kullanıcılar tarafından yapılan bu değerlendirmeler firmaların hizmet kalitesini arttırmalarında fayda sağlayacaktır.

03

Yayınlansın

Bilecik il ve ilçelerinde faaliyet gösteren tüm firmalara ait hizmetler, adres, telefon ve konum gibi iletişim bilgileri ve kullanıcıların değerlendirmeleri Bilecik Rehber editörleri tarafından değerlendirilerek yayına alınır. 

Eğitim videolarını izleyin

Bilecik Rehber’e nasıl kayıt olunur. Nasıl firma eklenir. Firma kategorisi nasıl belirlenir ve daha bir çok sorunun cevabı eğitim videosuna göz atabilirsiniz.

Youtube Kanalımız