Arama
Yeni Ekle
  • Kaydettiğiniz bir şey yok.

Kaydettiklerin : 0 firma

Giriş/Kayıt

Hakkında

Biz nasıl çalışıyoruz

biz kimiz

Bilecikrehber, Bilecik'te faaliyet gösteren firmalara ait iletişim bilgilerine, müşterilerin daha kolay ulaşması,
firmaların etkinliklerini ve reklam kampanyalarını duyurabilmesi amacıyla 2013 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Büyük Bir Ekip Çalışması

Müşteri ve firmaların katılımıyla her geçen gün güçlenen büyük bir ekip.

Her geçen gün büyüyen bir ekip, kullanıcı katılımlarıyla oluşmaktadır.

Bilecikrehber.net’e üyelik tamamen ücretsizdir. Firma yetkilisi veya müşteri, genel adıyla tüm kullanıcılar, kullanıcı adı ve mail adresiyle kolayca kayıt olabilir.

Müşteriler Bilecik’te faaliyet gösteren firmalara ilişkin olarak, kalite, hizmet, fiyat gibi çeşitli kriterlerde görüşlerini belirtirken, firmalar ise iletişim bilgileri, etkinlikler ve kampanyalarını müşterilerine duyurabiliyor.

Müşteriler tarafından firmalar hakkında yapılan değerlendirmeler, firma yetkilileri tarafından dikkate alınarak işletmenin hizmet kalitesi daha yüksek seviyelere çıkarken, firmaların iletişim bilgileri, etkinlik ve kampanyalarını bilecikrehber üzerinden müşterilerine duyurabilmesi büyük kazanç sağlıyor.  

Çalışma Süreci

Biz nasıl çalışırız

Adım adım Bilecik Rehber çalışma süreci

1

Kaynak

Bilecik rehber, firma veya kullanıcı girişlerinin yanı sıra, firma girişlerini kendi ekibiyle de oluşturmaktadır. Alınan bilgiler doğrultusunda, belirli bir şablon oluşturarak, firma logosu, iletişim bilgileri, verilen hizmetler ve fotoğraf gibi çeşitli materyal ve bilgileri toplayıp editörler tarafından düzenler ve yayınlar.

2

Geliştirme

Bilecik il ve ilçelerinde faaliyet gösteren firmalar ve bu firmaların müşterileri için ücretsiz olarak yayınlanan Bilecik Rehber dizini, teknolojinin gereği sürekli yenilenerek, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda her geçen gün geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenerek kullanıcılarını memnun etmektedir.

3

Destek

Bilecik rehber, il bazında yapılan dizin çalışmasıyla, Bilecik ilinde faaliyet gösteren firmalara destek olurken, müşterilerin de firmalara kolay ulaşmasını sağlayarak,  dijitalleşmenin her geçen gün artığı dünyada, Bilecik'e gelen ziyaretçilerin tarihi ve kültürel gezilerinde de yol gösterici olarak büyük destek sağlıyor.

BilecikRehber.Net

Heyecan verici yolculuğunuza başlamaya hazır olun.
Bilecikrehber size dijital dünyada yol gösterecek

Neden Biz?

Bilecikrehber, Bilecik'te il ve ilçeler adına büyük emek sarf ettiği için tercih ediliyor.

24 Saat Çalışıyoruz

Bilecik ilinde faaliyet gösteren firmalar ile müşterilerini buluşturmak, blog üzerinde yayınladığımız makaleler ile şehrin gelişimi ve tanıtımı adına büyük emek sarf ediyoruz.

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Bilecikrehber'de firmaların kayıtları ve müşterilerin değerlendirmelerinin yanı sıra, bu toprakların havasını solumuş, suyunu içmiş herkes, Editör onayının ardından dilediği makaleyi yayınlayabiliyor.

Mobil Uyumlu

Bilecikrehber responsive yani duyarlı moduyla masa üstü bilgisayarlar, diz üstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden kullanılabilen mobil uyumlu bir yapıya sahiptir.

Referanslar

KULLANICI DEĞERLENDİRMELERİ

Ortaklarımızdan ve arkadaşlarımızdan şehrin her yerinden en iyi ipuçlarını keşfedin.