Arama
Yeni Ekle
  • Kaydettiğiniz bir şey yok.

Kaydettiklerin : 0 firma

Giriş/Kayıt

Hakkında

YLD Hayvancılık

YLD Hayvancılık İnşaat Turizm Taşımacılık Pazarlama Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.  faaliyetine 2016 yılında Türkiye’nin önde gelen tavuk entegrelerine fason bakım yetiştiriciliği ile başlamış olup, tavuk yetiştiriciliği, damızlık civciv yetiştirme ve inşaat & yap-sat alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

2021 yılı başında 8000m² alanda damızlık kümes işine girmiştir.

YLD Hayvancılık ve İnşaat, SAKARYA, Sapanca ve Taraklı  ve Bilecik’in Osmaneli İlçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmetler

Tavukçuluk (Fason Yetiştirme)

Tavuk, yüksek verim potansiyeli nedeniyle dünyada, beslenme sorununun ucuz ve kolay çözümlenmesinde insanlar için büyük bir kaynaktır. Etinin protein oranı sığır etinden daha yüksek, buna karşın yağ ve enerjisi daha düşük olduğundan sağlıklıdır. Bu nedenlerden dolayı tavukçuluk dünyada kârlı bir sanayi kolu haline gelmiştir.

YLD Hayvancılık İnşaat Turizm Taşımacılık Pazarlama Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak, 2016 yılında Türkiye’nin önde gelen tavuk entegrelerine fason bakım yetiştiriciliği ile başladık.

Firmalar tarafından tedarik edilen civciv, yem, aşı ve ilaç gibi ana ürünler en hijyenik ve uygun koşullarda, belirlenen sürelerde yetiştirilmektedir. Kesim yaşı veya gramajına gelen piliçler firma tarafından yeniden geri alınır.

Damızlık Civciv Yetiştiriciliği
YLD Hayvancılık olarak, en uygun sıcaklık ve havalandırma koşullarının sağlandığı yine firmamız tarafından inşa edilen özel tesislerimizde damızlık civciv yetiştiriciliği hizmeti vermekteyiz. Damızlık civcivlerimiz veteriner kontrolünde doğal tahıllar, vitamin ve mineral içeren yemlerle beslenmektedir.

Civcivler Tarım Bakanlığı’nca ruhsatlandırılmış ve sertifikalandırılmış damızlık işletmelerinin kuluçkahanelerinden temin edilmelidir.

Yem Tarım ve Orman Bakanlığı’nca ruhsatlandırılmış yem fabrikalarından temin edilmektedir.

Yemler civcivler için gerekli protein ve enerjiyi ihtiva etmektedir

İnşaat Yap-Sat

Sakarya’da Sapanca ve Taraklı ile Bilecik’in Osmaneli ilçesinin çeşitli noktalarında yönetmeliğe uygun olarak yaptığımız konutlarla inşaat ve yap-sat projelerimizle hizmetinizdeyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz bölgede modern yaşam standartlarına uygun yapılarla, artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olan firmamız, önemli katkılar sağlamıştır.

Birçok anahtar teslim inşaat ve yap-sat projesini başarıyla tamamlayan firmamız, uzman kadromuzla yeni projeler üstlenerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

 

Yorum Ekle

Çalışma Saatleri

Şimdi Açık
  • Pazartesi 8:30 - 17:30
  • Salı 8:30 - 17:30
  • Çarşamba 8:30 - 17:30
  • Perşembe 8:30 - 17:30
  • Cuma 8:30 - 17:30
  • Cumartesi 8:30 - 17:30
  • Pazar İzin günü

Konum / İletişim Bilgileri